Przegląd ofert z Internetu

Nosząc eko ciuchy chronisz środowisko

Nosząc eko ciuchy chronisz środowisko

Sty 22, 2015

Ubieranie się to istotny aspekt funkcjonowania niemal każdego z nas – wydajemy setki złotych rocznie na nowe ubrania, często jednak kupujemy produkty, które nie są warte swej ceny, nie są do końca praktyczne lub produkowane są z materiałów, które są szkodliwe środowisku.

Co zatem nosić, aby pomóc mu prawidłowo funkcjonować? Zdrowa bawełna organiczna jest dla wielu osób czymś zupełnie nowym, większości osób kojarzy się z ciuchami o niskiej wytrzymałości, bez dobrego wzornictwa i szybko się kurczącymi. To jednak nie jest prawda – ciuchy wyprodukowane z bawełny organicznej są mocne i nie niszczeją tak szybko jak artykuły sygnowane przez popularne marki. Ważnym odnotowania faktem jest sposób produkcji takich ubrać. Część z nich powstaje w tzw. krajach trzeciego świata – czyli w Afryce. Tam bezrobotni mieszkańcy, którzy każdego dnia walczą o lepsze jutro, starają się podejmować każdego zlecenia, które przyniesie im chociaż trochę oszczędności. Tworzone przez nich elementy garderoby wykonane są zgodnie z zaleceniami dużych firm, jednak sama produkcja to ręczne wykonanie gwarantujące użytkownikom wygodę i przyjemne odczucia podczas noszenia. Lekkie materiały, przewiewne, oddychające, mocno uszyte. Eko moda stopniowo staje się coraz bardziej zauważalna w Polsce, chociaż ciuchy wciąż nie należą do tanich są pożądane przez wiele osób.

ffsdfdfdf

Wszystkie ciuchy wykonane z bawełny organicznej są wykonane z najlepszych składników, są wolne od pestycydów, noszą je chronimy przyrodę i zapewniamy godny byt biedniejszej części społeczeństwa naszego globu.