Przegląd ofert z Internetu

Piękne i wydepilowane nogi – jak to osiągnąć?

Piękne i wydepilowane nogi – jak to osiągnąć?

Lip 26, 2016

Niejedna kobieta marzy o tym, by mieć idealnie gładkie nogi przez cały rok. Oczywiście, do niedawna w tym celu panie miały tylko do dyspozycji jednorazowe  maszynki i kremy lub pianki do depilacji, których efekty są krótkotrwałe, ponieważ odrastające włoski pojawiają się już po 2-3 dniach. Poza tym, w dalszym ciągu popularne są również plastry woskowe, które są odrywane w przeciwnym kierunku wzrostu włosa, a więc zabiegowi towarzyszy niemały ból. Jednakże rezultaty woskowania utrzymują się nawet przez kilka tygodni. W związku z ogromnym postępem technologicznym, także w dziedzinie kosmetologii, obecnie istnieje możliwość skorzystania również z nowoczesnych metod depilacji nóg, dzięki którym możemy się pożegnać raz na zawsze z niepożądanym owłosieniem.

Depilacja laserowa w spa

Po pierwsze, warto wspomnieć o depilacji laserowej polegającej na zniszczeniu mieszków włoskowych za pomocą energii lasera, która działa na barwnik zawarty we włoskach. Dlatego o wiele skuteczniejsza i szybsza jest w przypadku ciemnego owłosienia, natomiast blondynki często muszą powtórzyć zabieg kilkakrotnie. Niestety ten rodzaj pozbywania się niechcianych włosków jest bardzo kosztowny, gdyż może sięgać nawet kilkuset złotych. Ale z drugiej strony za jego sprawą owłosienie usuwane jest na zawsze, a więc warty jest chyba swej ceny. Z pewnością, depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna i ryzyko zaistnienia jakichkolwiek skutków ubocznym jest naprawdę minimalne.

Ładne nogi
Oprócz tego, jedną z nowinek w zakresie depilacji jest elektroliza, która polega na wykorzystaniu prądu o niskim napięciu w miejscu lasera do usunięcia zbędnego owłosienia. Zabieg charakteryzuje się tym, że mieszki włoskowe zostają zniszczone za pośrednictwem igieł, przez które przepływa prąd i likwiduje ich cebulki. Jednakże elektroliza jest bardzo czasochłonna, gdyż unicestwienie jednej cebulki zajmuje około minuty, a wszystkiemu towarzyszy ból, dlatego niektórzy specjaliści zalecają stosowanie znieczulenia podczas depilacji. Należy podkreślić to, że szybsza, ale nie mniej bolesna, jest termoliza, która charakteryzuje się tym, że mieszki włoskowe niszczone są za pomocą temperatury.

Jak widać, współczesna kobieta dzięki innowacyjnych metodom depilacji, może cieszyć się pięknymi nogami przez cały czas. Poza tym, może się pożegnać z tym zabiegiem na zawsze, gdyż zbędne włoski nie będą jej już nigdy więcej spędzać snu z powiek.

Idealnie smukłe nogi i uda to szczyt marzeń większości kobiet. Przede wszystkim, są synonimem atrakcyjności i sprawiają, ze żaden mężczyzna nie potrafi przejść obok nas obojętnie. Ale jak sprawić, by nasze nogi były piękne, zdrowe i oczywiście seksowne? Bez dwóch zdań, sama dieta nie wystarczy, trzeba także wykonywać ćwiczenia modelujące piękną sylwetkę. Warto w tym celu wykonać dla siebie kompleksowe spa, które pomoże nam uzyskać pożądane efekty.

Po pierwsze, aby uniknąć kontuzji, wskazana jest krótka rozgrzewka. Później zabieramy się do treningu, ale nie liczmy na szybkie efekty, gdyż potrzeba sporo czasu, aby wzmocnić nasze mięsnie i usprawnić krążenie. Pamiętamy także o systematyczności i o stopniowym zwiększaniu intensywności treningu.

Oto kilka ćwiczeń, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony rezultat

Nie od dziś wiadomo, że zbawienny wpływ na szczupłe uda i łydki oraz na jędrne pośladki mają głębokie przysiady. Najpierw kładziemy stopy na powierzchni tak, aby się lekko stykały lub stajemy na palcach w lekkim rozkroku i robimy przysiady. Staramy się czynność wykonać kilkakrotnie jak najgłębiej.

Gdy naszym marzeniem są seksowne nogi, należy także unosić na przemian nogi w bok. Jeśli chcemy wzmocnić tylko górne partie nóg, warto zdecydować się na marsz z unoszeniem kolan. Najważniejsze jest to, aby stawiać szybkie kroki i unosić wysoko kolana, tak aby uda były równoległe w stosunku do ziemi. Natomiast ręce i dłonie trzymamy wzdłuż talii. Z czasem z marszu można przejść w lekkie podbieganie. Poza tym, gdy zależy nam na ukształtowaniu pięknych łydek, wykonujemy kolejne ćwiczenie -stajemy na palcach na podniesieniu np. może to być schodek lub kilka książek i unosimy się maksymalnie do góry, następnie maksymalnie opadamy w dół, tak aby być poniżej wyjściowej wysokości.

Oprócz tego, należy też wprowadzić do swojego treningu wypady. Najpierw stajemy prosto z rękoma ułożonymi na biodrach. Nogi powinny znajdować się w lekkim rozkroku. Kolejno wykonujemy wypad lewą nogą do przodu, zaś prawa pozostaje ugięta w kolanie. Po kilku powtórzeniach, zmieniamy nogę. Ponadto, gdy jesteśmy w pozycji wypadu, możemy również  nogą, która jest wysunięta w tył, dokonać szybkiego wykopu do przodu. Podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu po kilku seriach dokonujemy zmiany nogi.

Należy też wspomnieć o ćwiczeniach wykonywanych na leżąco. W pierwszym etapie trzeba się położyć na plecach i ręce ułożyć wzdłuż tułowia. Następnie podkurczamy nogi i przyciągamy je aż do klatki piersiowej. Później prostujemy nogi i powoli opuszczamy. Nie zapominamy o wdechu w czasie ich przyciągania. Ponadto bardzo pomocny w kształtowaniu pięknych ud jest klasyczny rowerek czy popularne nożyce.
Z pewnością, to są tylko nieliczne ćwiczenia, które pomogą poprawić Twoją sylwetkę, ale na dobry początek wystarczą.