Autobus na imprezę

Autobus na imprezę

lis 12, 2015

Połączenie zupełnie nowych trendów ze starymi czasami i rzeczami charakterystycznymi dla minionej epoki jest wyjątkowo modne i często spotykane, zwłaszcza w ostatnich latach. W modzie czy kulturze od bardzo dawna powraca się do rzeczy retro czy archiwalnych tylko po to, aby nadać im zupełnie nowe znaczenie poprzez zastosowanie nowatorskich technologii czy modernistyczne otoczenie.

Moda, która znalazła już swoich fanów – impreza w autobusie

Dlatego coraz częściej w przypadku polskich klientów i odbiorców bardzo sprawdza się łączenie nowoczesnego sposobu na zabawę czy spędzanie czasu z coraz modniejszą melancholią i wzdychaniem za dawnymi czasami bardzo dziwnego okresu PRL. Z jednej strony wszyscy mają świadomość, jak trudnymi do przetrwania były czasy komunistycznego reżimu w Polsce, z drugiej zaś niektóre style ubioru, gatunki muzyczne czy logo, produkty i powiedzonka z tamtego okresu, dzisiaj znowu błyskawicznie zyskują uznanie i zainteresowanie wśród bardzo młodych odbiorców i twórców. Nie brakuje więc utworów muzycznych i lirycznych nawiązujących otwarcie do stylistyki z tamtych lat, coraz częściej słucha się wykonawców z tamtego okresu w nowych, elektronicznych, folkowych lub rockowych aranżacjach.

dyskoteka

Coraz modniejsze stają się autobusy, które wynająć można w celu zorganizowania przejazdu swoich znajomych na dużą imprezę, ale nie brakuje także takich autobusów, które same w sobie przygotowane zostały przede wszystkim z myślą o zorganizowaniu mobilnej imprezy. Imprezowy autobus to także moda, która z jednej strony łączy zupełnie nowy i młody trend na organizowanie imprez w ruchu, na pokładzie dużego pojazdu, z muzyką na żywo, alkoholami i zaproszeniami wyłącznie dla indywidualnie dobieranych gości, z bardzo klasycznymi i niskobudżetowymi komunalnymi wręcz rozwiązaniami z okresu PRL. Dzisiaj już nikogo nie dziwi imprezowy autobus, który w późnych godzinach nocnych parkuje od klubu do klubu, wypuszczając coraz bardziej rozweselonych podróżników w miasta. Firmy, które specjalizują się w tego typu usługach to stosunkowo rzadko przedsiębiorstwa zakładane tylko i wyłącznie z myślą o takim modelu biznesowym.

Kto może korzystać z imprezowego autobusu?

Coraz częściej taką usługę oferują miejscy przewoźnicy komunalni, którzy w swoich taborach mają od kilkunastu do kilkudziesięciu autobusów i są skorzy za odpowiednią dopłatą wynająć każdy swój firmowy pojazd wraz z odpowiednio doświadczonym kierowcom. Nie ma znaczenia dzisiaj, czy zamawiającym jest szkoła, która chce zawozić swoich uczniów na zajęcia na basen, para młoda pragnąca w taki praktyczny sposób przetransportować swoich gości weselnych, czy też firma muszą zagwarantować swoim pracownikom z pobliskiej miejscowości dotarcie na miejsce pracy. Każdy, kto ma pieniądze, może dzisiaj z powodzeniem wynająć także taki imprezowy autobus i po uzgodnieniu wszystkich detali i podpisaniu umowy oraz wpłaceniu kaucji czy zaliczki – zorganizowanie takiej mobilnej imprezy dla kilkudziesięciu nawet pasażerów. Szczególnie w miastach, gdzie nocami nie brakuje ciekawych punktów i miejsc na mapie do odwiedzenia, taki kurs autobusem może być doskonałym pomysłem.