CUBE Touring Hybrid Pro – nie tylko na weekend

CUBE Touring Hybrid Pro – nie tylko na weekend

kw. 14, 2021

Rowery elektryczne z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Są one znakomitym rozwiązaniem dla osób nieposiadających dobrej kondycji, ale także dla zaawansowanych rowerzystów. Ich największą zaletą jest to, że nie generują tych niedogodności, z którymi musi zmierzyć się rowerzysta jeżdżący na tradycyjnym rowerze. Podjazdy, silny czołowy wiatr, poziom sprawności i kondycji, wiek rowerzysty to trudności, z którymi musi mierzyć się każdy użytkownik tradycyjnego roweru. Rowery elektryczne rozwiązują te problemy i umożliwiają sprawne pokonywanie dużej ilości kilometrów bez względu na ukształtowanie terenu, kondycję i wiek rowerzysty.

Ponadto rower elektryczny jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z biodrami, kolanami, mięśniami nóg czy też sercem i płucami. Moc, z jaką silnik w rowerze elektrycznym wspomaga pracę rowerzysty, można dostosować do własnych potrzeb, dzięki czemu rower tego typu sprawdzi się w każdych warunkach.

CUBE Touring Hybrid Pro

Na rynku dostępne są różne typy rowerów elektrycznych, od miejskich aż po wyczynowe rowery MTB. Jednak jedną z kategorii, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rowerzystów, jest grupa elektrycznych rowerów trekkingowych. Rowery tego typu w tradycyjnej formie od zawsze były uznawane za jedne z najbardziej praktycznych i wszechstronnych konstrukcji.

Wyposażając rower trekkingowy w system elektrycznego wspomagania, projektanci stworzyli rowery, które zyskały jeszcze większe możliwości przy zachowaniu swoich dotychczasowych zalet. Jednym z rowerów tego typu jest CUBE Touring Hybrid Pro. Jest to bardzo wszechstronna i wytrzymała konstrukcja, która sprawdzi się zarówno jako codzienny środek transportu do pracy, szkoły czy sklepu, ale także będzie znakomitym rozwiązaniem dla osób szukających wytrzymałej konstrukcji, przeznaczonej na długie weekendowe wyprawy z sakwami na bagażniku.

CUBE Touring Hybrid Pro
Zdjęcie roweru CUBE Touring Hybrid Pro pochodzi ze sklepu internetowego z rowerami PM Bike.

Touring Hybrid Pro to rower, który sprosta każdemu wyzwaniu, a dzięki zastosowanemu w nim wspomaganiu elektrycznemu sprawi, że każda osoba bez względu na wiek i kondycję będzie mogła cieszyć się jazdą bez względu na ukształtowanie terenu. Zastosowany w tym rowerze silnik marki Bosh trzeciej generacji, który współpracuje z wydajnym akumulatorem Powertube i 10-rzędowym napędem Shimano Deore, da sobie radę z każdym podjazdem i będzie wspomagał rowerzystę przez wiele kilometrów. Docenią to rowerzyści jeżdżący na weekendowe wyprawy w górzystym terenie, ale też osoby potrzebujące ekologicznego i oszczędnego środka transportu do pracy. 

Rower został wyposażony w zintegrowany z ramą bagażnik, dzięki czemu nie trzeba martwić się wcale o jego wytrzymałość i sztywność. Pozwala to na przewożenie sporej ilości kilogramów, co docenią na pewno fani wypraw z sakwami, ale także osoby jeżdżące rowerem na zakupy lub do pracy. Geometria ramy została zaprojektowana tak, aby zapewniać wysoki komfort podczas jazdy przez wiele kilometrów. Amortyzator przedni o skoku 100 mm również w znaczący sposób poprawi komfort jazdy, szczególnie po nieutwardzonych drogach a zestaw hamulców tarczowych marki Shimano zapewni bezpieczeństwo w każdych warunkach.

CUBE Touring Hybrid Pro to rower, który zapewni dużo zabawy z jazdy, ale równocześnie będzie niezawodnym i komfortowym środkiem transportu na co dzień.

Zalety posiadania trekkingowego roweru elektrycznego

Tradycyjny rower trekkingowy był bardzo uniwersalną i praktyczna konstrukcja. Wyposażenie go we wspomaganie elektryczne podniosło jego możliwości w każdym aspekcie jazdy. Podczas weekendowych wypraw rower tego typu pozwala przejechać większy dystans przy takim samym wydatku energetycznym rowerzysty. Dzięki temu można zwiedzić więcej miejsc i przez dłuższy czas cieszyć się jazdą. Rowery elektryczne będą także wspaniałym rozwiązaniem dla osób szukających szybkiego i ekologicznego środka transportu na co dzień. Elektryczne wspomaganie będzie ogromną zaletą szczególnie podczas lata. Przy wysokich temperaturach jazda rowerem do pracy może się okazać bardzo męcząca.

Rowery elektryczne

Rower elektryczny pozwoli na dojazd do miejsca pracy bez większego wysiłku, w komfortowy i szybki sposób.

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność i ten trend na pewno będzie się utrzymywał. Warto więc zainteresować się zakupem roweru elektrycznego w sytuacji, gdy szukamy uniwersalnego rozwiązania, które pozwoli cieszyć się jazdą każdej osobie bez względu na wiek i kondycję.