Meble

Chodząc po wielu rozmaitych sklepach z meblami, przeglądając tematyczne katalogi związane z wyposażeniem wnętrz bez trudu można dostrzec czym kierują się projektanci aranżując ich wnętrze– prostotą i skromnością. Skromny wystrój, proste, geometryczne kształty, niekrzykliwa barwa, oto obecne trendy.

Minimalizm stawia na prostotę i gustowność. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze były wyszukane formy, a nabywcy najczęściej decydowali się na meble Słupsk tworzonych we wzornictwie kolonialnym i rustykalnym (design przemysłowy). Aktualnie popularny stał się styl modernistyczny, charakteryzujący się prostotą i geometrycznymi kształtami. Salony, sypialnie, kuchnie, wyposażane są obecnie w meble w kształcie prostokąta czy kwadratu, bez elementów dekoracyjnych i zawężoną do minimum ilością akcesoriów.

1341306_sofa

Wygodna kanapa z pewnością uświetni każde wnętrze!

Co więcej, powodzeniem cieszą się użyteczne elementy w które teraz zaopatruje się sprzęt aby polepszyć wygodę ich wykorzystywania m.in. zawiasy, siłowniki, architektura odpowiednio rozmieszczająca zawartość półek i meble Gorlice. Oprócz tego, twórcy oferują olbrzymi asortyment kolorów i surowców, które są stosowane do wyrobu sprzętów. Adekwatnie do tego jakie emocje powinny towarzyszyć ludziom znajdujących się w danym pokoju możemy je ożywić czerwienią czy barwą żółtą, lub uspokoić zielenią czy błękitem. Właściwe połączenie kształtu z barwą jest kluczem do sukcesu, którym jest gustowny i unikalny styl mieszkania, w którym zarówno domownicy oraz ich goście odczują prawdziwą wygodę.