Ergotech czy Ergohuman, które krzesło będzie lepszym wyborem?

Ergotech czy Ergohuman, które krzesło będzie lepszym wyborem?

sty 27, 2022

Ergonomiczny fotel biurowy to rzecz w którą warto zainwestować. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa firmy, czy prywatne biuro domowe, nigdy nie ma wymówki, aby siedzieć w niewygodnym miejscu i cierpieć na bóle pleców spowodowane niewłaściwą postawą. Nie musisz nawet pracować ponad 8 godzin dziennie przy biurku, aby poczuć różnicę w użytkowaniu krzesła ergonomicznego. Przy tak wielu modelach dostępnych na rynku, który z nich będzie najlepszym wyborem?

Ergotech a Erhohuman – który fotel biurowy ergonomiczny będzie lepszym wyborem?

Ergotech to fotel biurowy, który od samego początku wydaje się niewiarygodnie wygodny i ergonomiczny. Podobnie jak inny unikalny projekt, Ergohuman, spełnia wszystkie wymagania, jeśli chodzi o zapewnienie odpowiednich warunków do siedzenia przez ponad 8 godzin pracy. Wygląd to nie wszystko, jeśli krzesło nie zapewnia odpowiedniego podparcia pleców, odcinka lędźwiowego czy szyi, nie spełnia swoich funkcji prawidłowo. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś bólu pleców podczas pracy przy biurku, prawdopodobnie Twoje krzesło nie jest ergonomiczne lub nie jest odpowiednio wyregulowane. Zarówno modele Ergotech, jak i Ergohuman zapewniają odpowiednie wsparcie dla całego ciała, a jednocześnie są w pełni regulowane, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika.

fotele biurowe tapicerowane

Ergotech to najbardziej podstawowe, a jednocześnie w pełni ergonomiczne krzesło biurowe, którego można potrzebować, szukając krzesła biurowego do biura firmy lub biura domowego. Posiada w pełni regulowane elementy oparcia (podparcie lędźwiowe i karkowe można regulować osobno) oraz regulowaną wysokość podłokietników i głębokości siedziska. Dzięki siateczkowemu panelowi z tyłu zapewnia wygodę podczas siedzenia przy biurku, bez względu na warunki. Posiada on również mechanizm Synchron, aby umożliwić użytkownikowi łatwą regulację pozycji fotela.

Z kolei Ergohuman to krzesło biurowe z trzyczęściowym, w pełni regulowanym oparciem, które zapewnia najlepsze warunki do siedzenia. Celem producenta było stworzenie idealnego, uniwersalnego mebla, który z łatwością wpasuje się w każdą przestrzeń biurową i może być dowolnie dopasowany do potrzeb pracownika. Dzięki regulowanym i ruchomym częściom możesz zmienić prawie cały kształt krzesła zgodnie z własnymi potrzebami. Będzie dla Ciebie idealny, jeśli kochasz łatwy w regulacji system, pełną kontrolę nad ustawieniem fotela oraz możliwość zmiany pozycji podczas pracy lub odpoczynku.

Najważniejsze cechy krzeseł biurowych ergonomicznych Ergotech i Ergohuman

Dzięki wzornictwu firmy Unique, które zawsze dąży do nowoczesnego i nieco futurystycznego wyglądu, krzesło Ergotech doskonale nadaje się jako krzesło biurowe w zatłoczonej przestrzeni biurowej, a także jako samodzielny element w gabinecie szefa. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, z czarnym lub białym siedziskiem i oparciem oraz czarną, białą lub srebrną podstawą, wygląda stylowo, a jednocześnie prosto. Elegancki, ale ergonomiczny. Można śmiało powiedzieć, że nie jest to fotel o klasycznym wyglądzie, Ergotech wyróżnia się na tle innych krzeseł. Jednak jeśli chodzi o komfortowe warunki pracy, nie ma sobie równych.

To samo dotyczy Ergohuman – modelu zaprojektowanego specjalnie, aby zaspokoić wszelkie potrzeby, które mogą pojawić się podczas pracy przy biurku przez wiele godzin dziennie. Większość ludzi, nawet przy największych staraniach, nie może siedzieć w jednej pozycji przez ponad 8 godzin bez zmęczenia lub odczuwania bólu. Ergohuman ma regulowane oparcie, podparcie lędźwiowe, zagłówek i podłokietniki, dzięki którym możesz sprawić, że będzie to najbardziej wygodne krzesło biurowe.