Imprezy dla dzieci – po co Ci pomoc animatora?

Imprezy dla dzieci – po co Ci pomoc animatora?

paź 1, 2018

Rozpoczęła się szkoła, a zatem urodzinowy sezon wśród koleżanek i kolegów Twojego dziecka już za chwilę będzie trwał w najlepsze. Z czasem przyjdzie i czas na organizację urodzin Twojego dziecka i zapanowanie nad grupą w wieku szkolnym bądź przedszkolnym. Jeśli na samą myśl o urodzinowej imprezie Twojej latorośli czujesz, że nie podołasz temu wyzwaniu, mamy dla Ciebie rozwiązanie – pomoc animator w trakcie imprezy, która zajmie się grupą, wymyśli konkursy, zabawy i zorganizuje dzieciom czas, podczas gdy rodzice będą cieszyć się czasem dla siebie.

Dziecięce imprezy z pomocą animatorek 

Czy dotychczas jako rodzice wzbranialiście się przed organizacją urodzin swojemu dziecku, ponieważ nie mieliście ochoty organizować czasu grupie beztroskich pociech? A może uważaliście, że wesele to nie miejsce dla dzieci, tylko wyłącznie impreza dla dorosłych? Dajemy gwarancję, że z nami zmienicie zdanie! Podczas gdy Wy będziecie królami parkietu w trakcie wesela kuzynki albo ulotnicie się z urodzin dziecka, by pobyć tylko we dwoje, nasze animatorki zrobią wszystko, by zarówno starsze, jak i młodsze dzieci zapamiętały ten dzień na długo jako czas pełen wrażeń. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i okolicach, a dziecko wręcz błaga Was o urodzinową imprezę, wyraźcie zgodę bez wahania.

Urodzinowe pomysły animatorek dla młodszych dzieci

W naszym repertuarze posiadamy wiele pomysłów na tematyczne urodziny zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech. Maluchom w wieku przedszkolnym spodobają się na pewno „Energiczne urodzinki”, w trakcie których czas zostanie wypleniony przez konkursy, gry, zabawy, a także wspólne tworzenie prezentu dla solenizanta. W ogrodzie sprawdzi się :Ogródek animacyjny”, który zaangażuje dzieci mające zbyt dużo energii. Jeśli nie mamy własnego ogrodu, być może lepiej postawić na tzw. „Terenową wyprawę”, którą dostosujemy do wieku dzieci, zachęcając je do wysilenia umysłu i uaktywnienie logicznego myślenia.

„Starszaki” pobawią się na dyskotece, stworzą wspólnie autorską koszulkę albo zgłębią tajniki naukowych eksperymentów… w domu solenizanta

Dla dzieci w wieku 7 lat i starszych mamy również szeroki wybór kreatywnych zabaw, które pobudzają ciekawość świata. Jedna z nich to tak zwane domowe eksperymenty, w trakcie których nasze pociechy poznają pewne doświadczenia z zakresu chemii i fizyki. Ponieważ wcześniej pewnie nie zetknęły się z tymi dziedzinami nauk, z pewnością będą zadowolone. A może Twoje dziecko dzięki temu poczuje miłość do nauki? Jeśli wychodzicie jednak z założenia, że dziecko uczy się przede wszystkim w szkole, to możecie wybrać pakiet urodzinowy, w trakcie którego dzieci wspólnie przygotują autorską koszulkę, rozwijając umiejętności plastyczne. Dla starszych dzieci, w przedziale wiekowym 8-12 lat, specjalną rozrywką będzie z pewnością urodzinowa dyskoteka integrująca towarzystwo, połączona z grami, zabawami i konkursami. Każde dziecko w naszej ofercie znajdzie z pewnością coś, co je zainteresuje, pamiętajcie zapytać je o zdanie!

Z Trele Morele Wrocław dzieci na weselu nie będą żadną przeszkodą

Podczas gdy rodzice będą zajęci tańcem na parkiecie bądź rozmową przy stole, dzieci przeniosą się w swój własny, nieco mniej weselny świat. Jeśli jako przyszła Para Młoda zastanawiacie się, jak pogodzić na swoim weselu obecność dzieci i rodziców, a nie chcecie, by dzieci przeszkadzały gościom na parkiecie, to zgłoście się do Trele Morele z Wrocławia. Dlaczego? Ponieważ nie tylko zajmiemy dzieci w trakcie imprezy, organizując konkursy, ucząc nowych tańców czy przygotowując upominek dla pary młodej, ale także położymy je spać o wskazanej porze, nie przerywając zabawy rodzicom, i przypilnujemy je do czasu zakończenia wesela. Dzięki nam sprawicie, że rodzice nie będą musieli się zastanawiać, o której wrócić do domu i do której godziny ich dzieci wytrzymają bez snu. Wszelkie atrakcje dostosowujemy do warunków panujących w sali weselnej i jej otoczeniu, wieku dzieci i zaangażowania. W ofercie znajdziecie zabawy artystyczne, ruchowe (sportowe, taneczne, integracyjne) czy bańki mydlane. Zajmiemy się zarówno maluchami, jak i starszymi dziećmi,    

Pamiętajcie, że dojeżdżamy do naszych klientów – do domu bądź we wskazane miejsce. Dodatkowo w Jelczu-Laskowicach dysponujemy własną salą, w której można zorganizować urodziny.