Jakie samochody możemy naprawić w niezależnym serwisie Forda – TimeCar.

Jakie samochody możemy naprawić w niezależnym serwisie Forda – TimeCar.

lip 11, 2019

Znalezienie idealnego serwisu samochodowego jest trudne. Każdemu kierowcy, gdy jego auto ulegnie awarii i wymaga szybkiej naprawy, zależy na profesjonalnych usługach, wysokiej jakości, oryginalnych częściach oraz naprawdę konkurencyjnych cenach, które nie nadszarpną zanadto domowego budżetu. Jeśli zależy Ci na tym, aby naprawić szybko i niedrogo swój samochód popularnej marki Ford, to doskonałym wyborem będzie niezależny serwis Forda TimeCar, który zlokalizowany jest w Katowicach. Na jakie usługi możesz u nich liczyć i jakie usterki mogą naprawić dla Ciebie praktycznie od ręki? Zapoznaj się z poniższym tekstem, aby dowiedzieć się więcej!

Dlaczego warto zgłosić się do niezależnego serwisu Forda? 

Wielu właścicieli nowych samochodów boi się udać do nieautoryzowanego serwisu Forda w obawie, że utracą on gwarancję na swój pojazd, którą zapewnia producent. W rzeczywistości jednak te obawy są niesłuszne, ale mało kto je rozwiewa ze względu na duże przychody, jakie dla marki generują ich autoryzowane serwisy. Kluczem do zachowania gwarancji w przypadku usterki pojazdu najczęściej jest przede wszystkim wykorzystywanie części zamiennych oryginalnych lub zalecanych przez producenta auta. Ich wymiana może odbywać się nie tylko w zależnym od marki serwisie, ale także w renomowanym punkcie napraw Forda, który jest niezależną placówką, wyspecjalizowaną w naprawianiu pojazdów tej właśnie marki. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej opłacalne, ponieważ niezależne serwisy markowych pojazdów zapewniają wysokiej jakości usługi, ale w znacznie niższej cenie. Tak między innymi jest w serwisie samochodowym Forda TimeCar.

Jeśli zależy Ci na tym, aby naprawić swoje auto u prawdziwych profesjonalistów, to ten niezależny serwis Forda dla klientów z Chorzowa, Tych, Rudy Śląskiej i Katowic, to idealna opcja dla Ciebie. Ich oferta jest bardzo szeroka oraz profesjonalna. Możesz liczyć na dokonanie niezbędnych napraw przez wykwalifikowaną obsługę oraz na wykorzystanie oryginalnych części zamiennych nowych lub używanych, pochodzących ze sprawdzonego źródła. Ich fachowe podejście sprawia, że nie musisz martwić się o wykorzystanie części z nielegalnego źródła ani też o niepoprawne wykonanie usługi. U nich możesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie doprowadzone do stanu niemalże idealnego i w codziennym użytkowaniu nie zauważysz nawet, że przeszło ono niedawno proces naprawy po usterce lub wypadku.

niezależny serwis forda Chorzów

Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie

Specjaliści z firmy TimeCar to gwarancja wysokiej jakości usług, dopasowanych do konkretnego modelu pojazdu oraz do indywidualnych potrzeb klienta. Przed przejściem do realizacji usługi, wszystkie kwestie wymagające naprawy są omawiane i ustalane z klientem oraz dokonywana jest profesjonalna wycena, aby właściciel samochodu nie był zaskoczony ostateczną ceną, jaką będzie musiał zapłacić, gdy przyjedzie odebrać samochód. Dzięki temu unikasz ryzyka nieprzewidzianych kosztów oraz naciągania na dodatkowe części czy też narzucania dodatkowej marży, o której mechanik zapomniał na początku wspomnieć. Zasady współpracy są jasne i klarowne, a cena ustalana z klientem, który musi ją zaakceptować przed rozpoczęciem naprawy. Jeśli tego nie zrobi, to płaci jedynie za oględziny oraz wycenę. W niezależnym serwisie Forda w Chorzowie TimeCar możesz liczyć na wiele ciekawych pakietów dedykowanych oraz przede wszystkim na kompleksowe usługi na wysokim poziomie. U nich możesz przeprowadzić serwis okresowy oraz analitykę komputerową pojazdu w celu wykrycia wad i usterek w systemie. Możesz liczyć na usługi wulkanizacyjne i serwis ogumienia, a także naprawę lub napełnienie klimatyzacji, a także jej założenie, jeśli Twój pojazd fabrycznie jej nie posiada. Na twoje życzenie wykwalifikowana ekipa poprawi osiągi silnika, zainstaluje dodatkowe akcesoria oraz popracuje nad zewnętrzną i wewnętrzną estetyką pojazdu.