Konferansjerzy w Polsce

Konferansjerzy w Polsce

sty 11, 2019

Są potrzebni wszędzie, na otwarciach różnych obiektów, do przeprowadzania konkursów, czy też na dniach miasta. Zapowiadają, zaciekawiają ludzi, zachęcają ich do aktywnego brania udziału w wydarzeniach. Konferansjerzy – osoby zawodowo zajmujące się prowadzeniem przedstawień oraz różnego rodzaju wydarzeń. W Polsce można wynająć konferansjerów poprzez specjalne agencje artystyczne. Wiele z takich osób, to osoby znane ogółowi społeczeństwa, aktorzy, kabareciarze, osoby znane z telewizji. Kim są najbardziej znani konferansjerzy w Polsce i gdzie można ich zamówić na swoje wydarzenie?

Gdzie znaleźć kontakty do znanych konferansjerów?

Piotr Pręgowski i Krzysztof Ibisz kontaktKrzysztof Ibisz, Piotr Pręgowski kontakt do takich ludzi możliwy jest poprzez odpowiednią agencję artystyczną, jaką jest impresariat BIGMEDIA. To właśnie tam można wynająć najlepszych w Polsce ludzi, wykonujących zawód konferansjera. Takie nazwiska, jak Ibisz czy Pręgowski same w sobie potrafią przekonać do przyjścia na wydarzenie naprawdę sporą grupę osób. Są to medialne postacie, które są znane szeroko ze swojej działalności w telewizji. Krzysztof Ibisz prowadził wiele popularnych programów, a Piotr Pręgowski jest znanym i lubianym aktorem z popularnego serialu Ranczo.

Właśnie na stronach poświęconym agencją artystycznym można znaleźć kontakty do tych, jak też i do innych, równie popularnych osób, które z chęcią przyjmą zlecenie jako konferansjer. Do wyboru jest naprawdę sporo znanych osobistości, nie tylko aktorzy, czy prowadzący telewizyjni, ale także kabareciarze, muzycy i ludźmi, którzy po prostu profesjonalnie zajmują się byciem artystą. Takie osoby profesjonalnie podejdą do swojego zajęcia i powierzonych im obowiązków.

Kim są: Piotr Pręgowski, Krzysztof Ibisz oraz Piotr Gomulec?

Krzysztof Ibisz kontaktKrzysztofa Ibisza z pewnością nie trzeba przedstawiać, ponieważ jest on w naszym kraju zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych zarówno prezenterów telewizyjnych, jak i konferansjerów. Jest on bardzo znany występów w takich programach telewizyjnych, jak chociażby „Taniec z Gwiazdami”, który prowadził. Ma wiele zalet, do których zaliczają się nienaganne maniery, obycie, nieskazitelna kultura osobista oraz bardzo wysoka elokwencja. Prywatnie Krzysztof Ibisz jest osobą bardzo sympatyczną, co zdecydowanie pomaga w pracy z nim.

Ogromnie popularnym konferansjerem, aktorem oraz kabareciarzem jest Piotr Pręgowski, który na co dzień kojarzony jest z rolą w bardzo popularnym i przede wszystkim ogromnie lubianym przez Polaków, serialu Ranczo. W tym serialu wciela się on w rolę, jednego z bywalców ławeczki, Pietrka, który nałogowo pije alkohol ze swoimi znajomymi, również bywalcami ławeczki.

Z kolei Piotr Gomulec to nie tylko konferansjer, ale także artysta kabaretowy. Dał się poznać podczas prowadzenia takich eventów, jak 52 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na co dzień, związany jest z kabaretem Chyba, oraz z Polskim Radiem Wrocław i z Gazetą Wyborczą. Do tej pory prowadził wiele wydarzeń, gdzie współpracował z innymi, znanymi osobami, takimi jak Natalia Siwiec czy Krzysztof Ibisz.

Czy warto jest wynajmować konferansjera?

Wiele wydarzeń w Polsce może zyskać naprawdę sporo rozgłosu wyłącznie dlatego, że będzie prowadzona przez znanego i lubianego konferansjera. Także wydarzenia firmowe, wewnętrzne, będą cieszyć się popularnością pracowników z tego samego powodu. Dlatego też, zdecydowanie warto jest wynająć osobę, która zajmie się konferansjerką i będzie zagadywać oraz zabawiać publiczność i będzie zapowiadać poszczególne elementy programu. Znana osoba na wydarzeniu jest więc coraz częściej naprawdę dobrym pomysłem!