Mercedes klasy S – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Mercedes klasy S – dlaczego jest tak wyjątkowy?

lis 14, 2017

Mercedes klasy jest zaliczany jest do grupy luksusowych pojazdów produkowanych sukcesywnie od wielu lat. Spora ilość dopracowanych w najmniejszym stopniu modeli do wyboru sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Co sprawia, że samochody te są tak chętnie wybierany przez kierowców i cieszą się rosnącą popularnością?

Według statystyk aż 90% kierowców chciałoby zakupić Mercedes klasy S. Nic dziwnego – duża ilość zalet sprawia, że pojazd ten jest niemal idealny. Posiada wygodne fotele, kanapy oraz pojemny bagażnik, który jest niezwykle ważny i przydatny zwłaszcza podczas dalszych wyjazdów lub kiedy chcemy bezpiecznie przewieść delikatne produkty. Ta elegancka limuzyna cechuje się perfekcyjnym designem wnętrza oraz piękną stylizacją karoserii do której pasują wysokiej jakości lampy. Osprzęt występujący w pojeździe taki jak min DVD, CD ze zmieniarką, klimatyzacja czterostrefowa, sprawia że komfort jazdy jest naprawdę zadowalający. Wytłumienie dźwięków podczas jazdy gwarantuje nam ciszę i spokój podczas prowadzenia.

Zalety Mercedesa klasy S

 

Zaletą Mercedesów klasy S jest również niskie spalanie co gwarantuje ekonomiczną eksploatacji pojazdu. Kierowcy są zadowoleni również z pewnego prowadzenia zarówno przy niskich jak i przy wyższych prędkościach co sprawia, że poczucie precyzji podczas jazdy i komfortu prowadzenia jest stale zapewniona. Warto podkreślić również jak wyjątkowe jest wnętrze samochodu – zachwyci każdego. Przestronne fotele, dużo miejsca oraz skórzana tapicerka gwarancją zadowolenie oraz są swoistym gwarantem, że samochód długo zachowa się w dobrym stanie, nie zniszczy się, a wykorzystanie wysokiej jakości materiałów zagwarantuje, że nie będziemy musieli się martwić o wszelkie przetarcia czy zabrudzenia.

Mercedes klasy S może zostać wyposażony również w komfortowe nowoczesne sterowanie Energizing 1 które zapewnia relaks przez całą podróż wszystkim pasażerom znajdującym się w pojeździe. Łączy on zarówno system masażu i aromatyzacji, które razem składają się na niesamowite doznania wellnessowe. Kierowca również nie może narzekać na niedogodności. Szerokoekranowy kokpit o bardzo wysokiej rozdzielczości dodatkowo wyposażony w bezprzewodowy system ładowania smartfonów sprawi, że kierowca może wygodnie prowadzić pojazd podczas gdy inni pasażerowie będą w stanie poradzić sobie sami i umilić podróż.

Nic dziwnego, że Mercedes klasy S cieszy się popularnością i wielu kierowców marzy o posiadaniu takiego pojazdu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jazda staje się niesamowitą przygoda oraz zapewnia nam maksymalny komfort i wygodę zarówno kierowców jak i wszystkim pasażerom. Zdecydowanie się na Mercedesa klasy S zagwarantuje nam zadowolenie z podjętej decyzji, a także fakt iż samochody te są niezwykle bezpieczne i rzadko zdarzają się awarie, przez to będziemy mogli cieszyć się naszym pojazdem przez długi czas.