Pomysłowe zabawki erotyczne dla kobiet

Pomysłowe zabawki erotyczne dla kobiet

kw. 15, 2019

Każda kobieta, która lubi seks powinna mieć w domu coś, co zaspokoi jej potrzeby, gdy partner będzie musiał udać się w służbową podróż lub będzie chwilowo niedysponowany.

Gadżety erotyczne dla każdej kobiety

Pomysłowe zabawki erotyczne dla kobiet, to w większości nowoczesne, a wręcz eleganckie produkty, niczym nie przypominające wulgarnych i tandetnych zaspokajaczy. Oferta erotycznych umilaczy czasu rozwinęła się na tyle, że z całą pewnością każda, nawet najbardziej pod tym względem wymagająca kobieta, będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Przechodząc jednak do sedna, należy zadać podstawowe pytanie: jakie gadżety erotyczne najczęściej wybierają panie?

Numer jeden – kulki gejszy

Na pierwszym miejscu wśród najchętniej wybieranych przez kobiety gadżetów erotycznych znaleźć muszą się kulki gejszy. Panie kupują je nie tylko dla fizycznych doznań, ale również z powodów stricte zdrowotnych. Ten wspaniały erotyczny gadżet, który można nosić w sobie przez wiele godzin ma bowiem ukryte funkcje. Dzięki niemu z powodzeniem można ćwiczyć mięśnie dna miednicy, a więc popularne mięśnie Kegla. Takie treningi przyczyniają się do zwiększenia intensywności orgazmów. Rozluźnianie i napinanie mięśni pomaga również powrócić do formy po porodzie, zapobiec nietrzymaniu moczu i mówiąc ogólnie – poprawić jakość pożycia seksualnego z partnerem.

Te dostępne w erozkosz.pl są w wersji tradycyjnej i analnej. Co więcej, sprezentować możemy je również partnerowi. Model dla mężczyzn wykonany jest z silikonu najwyższej jakości, elastycznie dostosowując się do każdej pozycji ciała. Mimo długiego noszenia, nie powoduje też jakichkolwiek uszkodzeń.

wibrator sklep

Numer dwa – wibrator

Wibratory, to klasyka sama w sobie jeśli chodzi o gadżety erotyczne. W dzisiejszej dobie ich modeli, różniących się miedzy sobą kształtami, kolorami i funkcjami jest na tyle dużo, że z całą pewnością nawet najbardziej wymagająca klientka będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Dla tradycjonalistek odpowiednim wyborem mogą okazać się klasyczne wibratory, jak najbardziej w swym wyglądzie realistyczne. Nieco wybredniejsze panie, powinny zdecydować się na te, które mają dodatkowe funkcje – jak na przykład wbudowane masażery łechtaczek. Podwójna stymulacja dzięki nim możliwa, to oczywisty plus.

Wiele pań decyduje się również na tak zwane mini wibratory. Ich kieszonkowe rozmiary sprawiają, że tego typu gadżety stają się niezwykle dyskretne i eleganckie w swej formie. Można przenosić je z miejsca na miejsce, nawet w małej torebce. Pozostałe szukają produktów ze specjalnym przeznaczeniem. Przykładem niech będzie choćby wielofunkcyjny, wodoodporny wibrator z silikonu medycznego, proponowany przez erozkosz.pl Używać go można pod wodą, co daje dodatkowe możliwości właścicielce. Podobnie, jak modele które mają dodatkową funkcję stymulacji łechtaczki. Mimo, że wyglądem nieco różnią się od tradycyjnych wibratorów, tak naprawdę są od nich funkcjonalniejsze. Jednocześnie stymulują bowiem punkt G, jak i łechtaczkę.

seks shop internetowy

Numer trzy – wibrująca nakładka

Wibrujące nakładki, to kolejna propozycja na którą bardzo często decydują się wielbicielki erotycznych gadżetów. Dostępne w różnych formach, mają jeden wspólny cel – stymulację łechtaczki. Badania, które udowodniły, że większość kobiet właśnie poprzez stymulację łechtaczki osiąga orgazm – nie mogą przecież się mylić. Panie oprócz klasycznych masażerów, bardzo często kupują więc nakładki na palce, dzięki którym są w stanie w wygodny i komfortowy sposób zaspokajać swoje potrzeby.

Nowością wśród tego typu produktów są z pewnością wibrujące jajka. Te dostępne w erozkosz.pl wibrują w rytm muzyki. Wszystko dzięki aplikacji na smartfona i połączenia USB. Nowoczesny produkt tego typu kosztuje mniej więcej 150 złotych.

Jak widać, pomysłowe zabawki erotyczne dla kobiet, to nie tylko klasyczne wibratory czy kulki, które można nosić w sobie przez cały dzień. To również ciekawe nakładki oraz wibrujące jajka, które można podłączyć do telefonu – dosłownie. Oferta pozostałych gadżetów erotycznych jest na tyle szeroka, że opisanie jej całej nie jest w zasadzie możliwe. Trzy powyższe propozycje, jako te najpopularniejsze zasługiwały jednak na szczególne potraktowanie i opis.