Wózki dziecięce – jak wygląda aktualna oferta?

Wózki dziecięce – jak wygląda aktualna oferta?

sie 13, 2018

Wózki dziecięce stanowią obowiązkowy zakup każdego rodzica. Jednak bardzo trudno dobrać odpowiedni wózek dziecięcy. Zależy nam nie tylko na jego estetycznym wyglądzie. Przede wszystkim istotne jest dobro dziecka. Tak więc musimy mieć pewność, że wózek posiada różnego rodzaju regulacje, a także wentylację, by powietrze było odpowiednio cyrkulowane. Ważna jest też amortyzacja wózka, wygodny system składania, dzięki któremu nie będziemy musieli wkładać wiele siły w skompresowanie wózka. A także jego waga, ponieważ często infrastruktura wymaga od nas przeniesienia wózka po schodach czy przez próg.

Wózki spacerowe

Nowoczesne wózki spacerowe powinny być zarówno lekkie jak i proste w obsłudze. Warto też postawić na to, by wózek był elegancki. Dobrą propozycją jest wózek spacerowy Moby, którego niską wagę zawdzięczamy aluminiowej wadze. Nowoczesny system składania pozwala na bezproblemowe jego złożenie. W dodatku wózek jest niewielki. A kompaktowe wymiary podczas spaceru zawsze są dobrym rozwiązaniem. Budka wózka jest podwójnie rozkładana, dlatego możemy zadbać o komfort dziecka. Dobrym i wygodnym modelem wózka spacerowego jest też model Sonata. Pozwala on na złożenie wózka bez konieczności wcześniejszego demontowania budki czy też innych części. W dodatku jest lekki i niewielkich rozmiarów – więc świetnie zda się w miejskiej przestrzeni.

 

wózek dziecięcy vulcano

Wózki 2 w 1

Istnieją też modele wózków, które posiadają standardową gondolę, jednak możemy w kilku prostych ruchach zamienić je w wózki spacerowe. Taką propozycję stanowi wózek dziecięcy Silvia 01. Wózek Silvia to produkt dla osób, które cenią sobie eleganckie wykończenia. Gondola Silvia posiada materiał o bardzo interesującym wzorze, który świetnie prezentuje się w zestawieniu ze skórą ekologiczną. Wózek Silvia umożliwia rozłożenie budki bez odkrywania siatki, co świetnie sprawdzi się w chłodne dni. Gondola posiada również świetną wentylację, którą docenimy w ciepłe dni. W chłodniejsze dni możemy też skorzystać z opcji przypięcia pokrowca na zamek błyskawiczny. Spacerówka wózka Silvia posiada możliwą regulację oparcia, a także podnóżka. Spacerówka została wyposażona też w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które pozwalają na doskonałe ich dopasowanie do sylwetki dziecka. Nasza pociecha będzie w pełni bezpieczna, jednocześnie czując się komfortowo. Podnóżek został obity skórą ekologiczną, co gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości. Dodatkowo model Silvia możemy złożyć w wygodny i bezproblemowy sposób – bez potrzeby używania siły. Wystarczy nacisnąć przycisk i delikatnie docisnąć stelaż.

Wśród wózków dziecięcych znajdziemy wiele modeli. Główny ich podział to standardowo – wózki spacerowe oraz wózki gondolowe. Możliwe jest wybranie opcji pośredniej czyli 2 w 1. To najlepszy wybór. Wózek jest wówczas uniwersalny, bezpieczny i w pełni komfortowy zarówno dla rodzica jak i dziecka.

 

Poszukujesz wózka? Sprawdź bogatą ofertę Bebe.sklepu – www.bebe.sklep.pl/wozki-dla-dzieci-niemowlat