3 sklepy, w których dostaniemy polskie kołdry

3 sklepy, w których dostaniemy polskie kołdry

wrz 23, 2019

Polskie kołdry najlepszej jakości to świetny wybór dla każdego, kto decyduje się nie tylko na wsparcie rodzimych przedsiębiorstw, lecz stawia także na pewność i zaufanie wobec dostawcy oraz nabywanego produktu. Polski rynek artykułów do spania jest bardzo szeroki, wystarczy jedynie porównać oferty oraz wykonać właściwego wyboru. Poniżej przykłady trzech sklepów, w których znaleźć można najlepsze polskie kołdry oraz artykuły dla alergików.

Zdrowy Sen oraz sklep internetowy wszystkodospania.pl

Firma istnieje na rynku od 1989 roku, i cieszy się uznaniem klientów nieprzerwanie aż do dziś. W ofercie znaleźć można pościel wełnianą, kołdry oraz antyalergiczne, elegancką pościel, wygodne materace oraz różne inne produkty. Wieloletnie doświadczenie pracowników sklepu gwarantuje fachowe doradztwo w zakresie doboru produktu, który idealnie spełni nasze potrzeby. Duzy wybór, przystępne ceny oraz wykwalifikowana obsługa to niewątpliwe atuty sklepu.

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oraz w trosce o jakość i bezpieczeństwo oferowanych wyrobów, osoby pracujące w sklepie Zdrowy Sen nieustannie rozszerzają swoją wiedzę na temat producentów krajowych oraz zagranicznych. Obecnie w sklepie nabyć można kołdry puchowe zimowe oraz letnie, antyalergiczne oraz wełniane. Ceny zaczynają się już od 149 zł.

Kołdra ze sklepu Zdrowy Sen

Kołdra ze sklepu Zdrowy Sen

PIÓREX S.A

Istniejąca od 1945 roku firma PIÓREX S.A. łączy w wykonywaniu poduszek i kołder wieloletnie doświadczenie wraz z nowoczesną technologią, oferując najlepsze wyroby z wypełnieniem naturalnym oraz syntetycznym. Regularne kontrole jakości wyrobów gwarantują pełna gwarancję bezpieczeństwa. Dostępne w sklepie kołdry i poduszki wykonane zostały z najlepszego puchu oraz pierza polskich gęsi.

Jakość oferowanych wyrobów potwierdzona jest licznymi certyfikatami, takimi jak Oeko-Tex Standard 100, NOMITE, certyfikat Responsible Down Standard, Downafresh oraz innymi. Znajdą tu coś dla siebie także alergicy. Oferowane tu kołdry z wypełnieniem syntetycznym doskonale izolują ciepło, są odporne na częste pranie w wysokich temperaturach. Firma PIÓREX S.A. pamięta również o najmłodszych i z myślą o nich oferuje serie produktów przystosowanych specjalnie do potrzeb indywidualnych każdego maluszka.

Runo – Producent Ekskluzywnych Wyrobów Wełnianych

Produkty firmy Runo to wyroby gwarantujące najwyższy poziom komfortu oraz wysoce wskazane do celów leczniczych. Firma wychodzi naprzeciw coraz szerszej tendencji do przechodzenia na zdrowy stylu życia, w ramach którego konsumenci zaczynają coraz bardziej dbać o to, czym się otaczają, m.in. artykuły do spania, takie jak piżamy, kołdry oraz poduszki. Liczne wyróżnienia, certyfikaty oraz przyznane atesty to zapewnienie o braku zagrożenia dla zdrowia użytkowników, wyroby są bezpieczne również dla osób z alergiami oraz wrażliwą skórą.

Najlepsze polskie kołdry wełniane, które można tu nabyć, sprawdzą się również u osób z alergiami- zastosowana w wyrobach wełna przeplatana jest z pikowaną satyną, co chroni przed kontaktem bezpośrednim z wełną naturalną. Zastosowanie wypełnienia syntetycznego to kolejna gwarancja ochrony przed kontaktem z alergenami.

Polskie sklepy z wyrobami dla alergików oraz kołdrami z pierza gęsiego i innymi wyrobami to w pełni bezpieczne i zaufane miejsca, w których możemy być pewni, że otrzymamy dokładnie taki produkt, za który płacimy, bez nieuczciwych tricków. Spełnianie wysokich, rygorystycznych kryteriów, narzucanych w chwili podjęcia starań o certyfikaty to zapewnienie bezpieczeństwa oraz pewności, ze wypełnienie jest zgodne z informacją podaną na etykiecie oraz tą udzieloną przez sprzedawcę. Warto dokonać wieloletniej inwestycji, jaką jest wysokiej jakości kołdra. Jest to inwestycja, która z pewnością się opłaci.