Hotel, w którym spędzisz wakacje z dzieckiem

Hotel, w którym spędzisz wakacje z dzieckiem

sie 14, 2019

Wyjazd nad morze to jeden z głównych kierunków urlopowych, jakie obierają polskie rodziny z dziećmi podczas wakacji. Wypoczynek na plaży, w otoczeniu rozgrzanego piasku, chłodnej wody i rówieśników jest doskonałą okazją do zabaw i relaksu zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych turystów. Nic dziwnego, że najpopularniejsze miejscowości nadmorskie w Polsce każdego roku przezywają prawdziwe oblężenie. Wczasy nad morzem z dziećmi mogą być jednak uciążliwe, jeśli nie wybierzemy odpowiedniego miejsca noclegowego. Czym powinien charakteryzować się dobry hotel dla dzieci i jak przygotować się na wakacje nad morzem z dzieckiem, by faktycznie wypocząć?

Wakacje z dziećmi nad morzem – rozrywka dla najmłodszych, relaks dla dorosłych

Wczasy nad morzem z dziećmi wymagają dobrego przygotowania się, szczególnie na poziomie organizacyjnym. Wybór miejscowości wypoczynku czy hotelu dla dzieci nad morzem zaważy na tym, jak na urlopie poczują się zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Przyjemność z wyjazdu muszą czerpać przecież i jedni, i drudzy, czując się przy tym bezpiecznie i wygodnie.

Dedykowane hotele dla rodzin z dziećmi są nad polskim morzem coraz częstszym widokiem, szczególnie w miejscowościach prezentujących dość dużą listę atrakcji dla najmłodszych turystów. To właśnie do takich hoteli warto udać się w pierwszej kolejności, poszukując miejsca w którym rozbiegany, poszukujący rozrywki maluch będzie mile widziany. Od wyposażenia pokoju, przez menu w hotelowej restauracji, po atrakcje dostępne na terenie hotelu umożliwiające zostawienie dziecka pod opieką animatorów czy opiekunów, istnieje wiele kwestii które mogą zaważyć na tym, czy wakacje z dziećmi będą również szansa na relaks dla dorosłych.

Hotel dla rodzin z dziećmi – na co warto zwrócić uwagę wybierając nocleg na wakacje?

Na polskim rynku hotelarskim wdrażany jest już od dłuższego czasu program „Twoje dziecko-ważny gość w naszym hotelu”, w ramach którego noclegownie w różnych przedziałach cenowych wprowadzają w swojej ofercie udogodnienia przystosowujące hotel do obecności najmłodszych gości. Rekomendacje tego typu są dla rodziców niezwykle ważne i pozwalają już na wstępie zawęzić pulę dostępnych hoteli do grona, w którym dziecko zostanie potraktowane jako pełnoprawny gość, a nie przeszkoda dla obsługi, innych gości, i wreszcie samych rodziców. Co powinno się znaleźć w ofercie dobrze przygotowanego hotelu dla dzieci nad morzem?

Przede wszystkim odpowiednio przygotowane pokoje. Hotel Astor w Jastrzębiej Górze, jako jeden z pierwszych w okolicy przygotował do dyspozycji rodziców łóżeczka, wanienki, maty antypoślizgowe, zabezpieczenia kontaktów, śliniaczki jednorazowe i inne niezbędne artykuły, które do wielu gorzej przystosowanych hoteli trzeba przywozić ze sobą. Podróżowanie z małym dzieckiem jest w kwestii pakowania niezbędnych akcesoriów bardzo uciążliwe – hotele, które stają na wysokości zadania i udostępniają najważniejsze sprzęty rodzicom są tu naprawdę godne podziwu.

W dobrym hotelu dla rodzin z dziećmi nie może zabraknąć także właściwego menu. Pomijając nastolatków, którzy zwykle mogą skorzystać z tego samego menu co dorośli, trudno oczekiwać by maluchy zachwycały się wytrawnymi daniami z klasycznego menu. Przygotowane w hotelu Astor specjalne dania dla dzieci oraz strefa Małego Smakosza znacząco ułatwiają karmienie najmłodszych podczas pobytu nad morzem.

Wybierz hotel dla dzieci nad morzem i ciesz się najlepszym urlopem

Hotel Astor w Jastrzębiej Górze to najlepszy przykład na to, że zorganizowanie wakacji nad morzem z dziećmi nie musi być trudnym do zrealizowania zadaniem. Dzięki licznym atrakcjom na terenie hotelu i specjalnie zbudowanej ofercie przyjaznej nawet dla najmłodszych gości, rodzice mogą bez problemu wypocząć na urlopie, gwarantując jednocześnie swoim pociechom najlepszą rozrywkę. Do dyspozycji odwiedzających są tu nie tylko bowling, bilard, tenis ziemny, tenis stołowy i piłkarzyki, które mogą zainteresować zarówno dorosłych, jak i starsze dzieci, ale też cała seria atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych urlopowiczach. Jest tu też basen, codzienne animacje, dyskoteka, Akademia Sportu Juniora, zajęcia kulinarne i wiele innych atrakcji, z których dzieci mogą korzystać, gdy nie przebywają z rodzicami na plaży czy spacerze.

Wakacje nad morzem z dziećmi? W dobrym hotelu przystosowanym do obsługi najmłodszych turystów mogą okazać się najlepszą formą wyjazdu, jaki mogą wymarzyć sobie wszyscy rodzice.