Kosmetyka dla mężczyn – 9 najważniejszych zabiegów

Kosmetyka dla mężczyn – 9 najważniejszych zabiegów

kw. 27, 2016

Zabiegi pielęgnacji dłoni są wykonywane ze szczególnym uwzględnieniem zasad higieny. Stosujemy najwyższej jakości preparaty do dezynfekcji, posiadające certyfikaty ISO. Narzędzia poddawane są sterylizacji w sterylizatorze Medical Prestige. Używamy wyłącznie sterylnych pilniczków szklanych.

Manicure SPA

Zabieg rozpoczyna aromatyczna kąpiel dłoni, następnie wykonywany jest manicure, peeling, następnie nakładamy regenerującą maskę i wykonujemy pielęgnacyjny masaż dłoni, nadgarstków i przedramion. Po zmyciu maski nakładamy sorbet nawilżający. Dłonie po zabiegu są przyjemne i wypoczęte.

skóra a zabiegi u dermatologa

Parafina

Doskonały zabieg regeneracyjny dla dłoni i paznokci, dający natychmiastowe efekty nawilżenia i wygładzenia. Po zabiegu dłonie są odżywione i miłe w dotyku.

Zabiegi pedicure są wykonywane przy użyciu najlepszych frezarek medycznych firmy Gerlach, materiałów jednorazowych oraz narzędzi poddawanych sterylizacji w sterylizatorze Medical Prestige. Stosujemy najwyższej jakości środki do dezynfekcji, posiadające certyfikaty ISO. Gabinet jest poddawany dezynfekcji, a narzędzia sterylizacji, po każdym użyciu. Do pielęgnacji używamy produktów Gehwol – światowego lidera w profesjonalnej pielęgnacji stóp.

Pedicure SPA

Aromatyczna kąpiel stóp, skrócenie paznokci, odsunięcie skórek, szlifowanie zgrubiałego naskórka, nałożenie maski, masaż z elementami refleksoterapii, peeling bambusowy, wmasowanie kremu pielęgnacyjnego, wmasowanie odżywczej oliwki w skórki wału paznokciowego.

Pedicure specjalistyczny

Aromatyczna kąpiel stóp, usunięcie modzeli, odcisków, pielęgnacja pękających pięt, skrócenie zgrubiałych paznokci, szlifowanie zgrubiałych paznokci, odsunięcie skórek, szlifowanie zrogowaciałego naskórka, aplikacja maści.

Fraxel

Jest to specjalistyczne narzędzie stosowane przez dermatologów umożliwiające bezpieczne i komfortowe usuwanie blizn. Zabieg wykonywany w gabinecie nie przynosi bólu, jest również bezpieczny dla skóry oraz organizmu pacjenta. Blizny znikają szybko i bardzo dobrze się goją.

Klamra na wrastające paznokcie

Klamra jest nowoczesną alternatywą chirurgicznego zabiegu zdjęcia wrastającego paznokcia. Jest to zabieg bezbolesny, znoszący natychmiast ból związany z wrastaniem płytki w wał paznokciowy. Klamra jest prawie niewidoczna. Zabieg nie powoduje konieczności wyłączenia z aktywności zawodowej.

Makijaż ślubny

Każdy polityk, prezenter TV, aktor lub model stosuje makijaż przed zdjęciami. W dobie technologii HIGH DEFINITION, rejestracji przyjęć ślubnych kamerą cyfrową i nie zawsze kontrolowanych zdjęć, makijaż Pana Młodego jest nieodzowny, aby uniknąć nadmiernego świecenia, efektu zaczerwienienia czy tzw. świecących na czerwono uszu. Przede wszystkim delikatny, niewidoczny makijaż zapewni komfort zabawy przez całą noc i piękne wspomnienia na zdjęciach.

Makijaż houte cuture/TECHNO

Makijaż fantazyjny, z użyciem efektów specjalnych, jednorazowych tatuaży, z elementami charakteryzacji. Niezastąpiony na tematyczną imprezę lub noc w klubie TECHNO. Zapewniamy trwałość makijażu przez całą noc!

Makijaż camouflage

Makijaż tuszujący silne przebarwienia, blizny, dermatozy, tatuaże. Zabieg doskonały nie tylko na twarz. Na życzenie makijaż może być w wersji wodoodpornej. Można go nosić na plaży i w basenie.