Najchętniej zamawiane przez Polaków gadżety erotyczne

Najchętniej zamawiane przez Polaków gadżety erotyczne

maj 11, 2022

Świat przyjemności erotycznej to pole do popisu nie tylko dla producentów zabawek erotycznych, ale przede wszystkim dla ludzkiej wyobraźni.

To niesamowite, co nasze ciała potrafią zrobić w kontakcie z partnerem lub w trakcie zabawy solo. Znacznie bardziej zrelaksowane i otwarte podejście do kwestii seksualnych obserwuje się w Polsce dopiero od kilku lat, jednak nawet wtedy popularność sex shopów i gadżetów erotycznych dla kobiet była zaskakująca.

Co dziś kupuje się w Polsce najchętniej?

Zabawki dla mężczyzn

Pierścienie erekcyjne to ciekawe i coraz częściej wybierane rozwiązanie dla panów, którzy marzą o silniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie w tej kwestii panowie posiadają najwięcej kompleksów. Zamiast jednak sięgać po apteczne stymulanty, warto rozważyć tę ciekawą zabawkę, która zadziała z korzyścią nie tylko dla samego zainteresowanego, ale i jego partnerki! Zatyczka analna to w dalszym ciągu jeden z najbardziej kontrowersyjnych w konserwatywnych kręgach gadżetów erotycznych.

Zabawy analne to w Polsce w dalszym ciągu temat tabu, jednak jak się okazuje, coraz więcej panów i pań decyduje się na wypróbowanie tej ciekawej rozrywki. Korki analne mogą być stosowane zarówno podczas stosunku seksualnego, jak i w ciągu dnia jako element ciągłej stymulacji i budowania napięcia.

Gadżety dla kobiet

Przez wiele lat przemysł erotyczny zdawał się skupiać wyłącznie na męskiej przyjemności, jednak ostatnie zmiany społeczne zdają się pokazywać, że kobiety troszczące się o własną seksualność i własne potrzeby nie są już tak napiętnowane, jak kiedyś. Z tego też powodu na rynku coraz częściej pojawiają się zabawki erotyczne coraz śmielej kupowane przez kobiety.

Kulki gejszy to jeden z najpopularniejszych wśród Polek wyborów wśród wszystkich dostępnych gadżetów erotycznych. Kulki cieszą się ogromnym powodzeniem nie tylko ze względu na przyjemność i stymulację, jakiej dostarczają, ale też przez wzgląd na kwestie zdrowotne. Trening z kulkami to doskonały sposób na wzmacnianie mięśni Kegla!

Wibrator zewnętrzny to kolejne bardzo popularne rozwiązanie, które do tej pory schodziło raczej na dalszy plan. Tradycyjne wibratory kojarzone są ze stymulacją wewnętrzną, jednak w przypadku tych zabawek wszystko skupia się na zewnętrznych partiach ciała kobiety. Wibratory zewnętrzne stymulują łechtaczkę, co jak niedawno odkryto sprawia kobietom większą przyjemność niż sama penetracja!

Zabawki erotyczne dla par

Gadżety erotyczne to ciekawy sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Kto jednak powiedział, że tylko jedna osoba musi być tu obiektem otrzymującym przyjemność? Zabawki erotyczne dla par to w ostatnich latach bardzo wyraźny trend, który pokazuje jak bardzo Polacy cenią sobie wspólną przyjemność. Gry erotyczne to oczywiście doskonały sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni, stworzenie niepowtarzalnego, nasyconego erotyzmem klimatu i swoistą grę wstępną.

Wśród najpopularniejszych gier erotycznych nie mogło zabraknąć klasycznych już sekretów nocy. Wibrator dla par, bo przecież nikt nie powiedział, że wibratory zostały stworzone wyłącznie dla kobiet!

Dbając o doznania obojga partnerów, powstał wibrator, który może służyć zarówno do podwójnej stymulacji narządów kobiety, jak i wspomagać doznania mężczyzny podczas stosunku. Bardzo ciekawe rozwiązanie dla gry wstępnej i najbardziej gorących etapów stosunku, ten wibrator to po prostu must have wśród erotycznych gadżetów – statystyki nie kłamią, a Polacy jak widać uwielbiają zabawy erotyczne z gadżetami!