Oriflame propozycja dla konsultantek

Oriflame propozycja dla konsultantek

lut 8, 2019

Oriflame to marka, której kosmetyki rozpoznawalne są dziś na całym świecie i choć realia handlu zmieniły się znacząco od czasu pierwszych katalogów, sprzedaż poprzez konsultantki jest w dalszym ciągu główną formą działalności marki. Praca w charakterze konsultantki Oriflame jest co więcej uważana dziś za jeden z najlepszych sposobów na zarobienie dodatkowych środków na drobne wydatki, a przy nieco większym zaangażowaniu i umiejętnościach sprzedażowych nawet na rozwinięcie kariery w branży kosmetycznej. Jakie propozycje dla swoich konsultantek ma dziś Oriflame i dlaczego warto dołączyć do ich grona?

Jak wygląda praca konsultantki Oriflame?

Praca w charakterze konsultantki Oriflame może polegać zarówno na bezpośredniej sprzedaży kosmetyków poprzez dystrybucję katalogu i zbieranie zamówień od klientek, jak i poprzez budowanie sieci sprzedaży i rekrutację nowych konsultantów do swojego zespołu. Na tę drugą drogę decydują się zwykle doświadczeni już konsultanci, którzy swoją wiedzę mogą wykorzystać nie tylko w celu zarobkowym, ale też podzielić się z nią z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marką. Dzięki budowie sieci sprzedaży, ich zarobki wzrastają – każdy nowo pozyskany konsultant w zespole to szansa na zdobycie wyższej premii za zbierane przez nich zamówienia. Osoby, które zajmują się tego typu działalnością nazywane są w Oriflame Sponsorami, a ich rola nie ogranicza się do pozyskiwania nowych konsultantów, ale też mentorowaniu ich na kolejnych etapach przygody z marką.

Oriflame – możliwości w pracy konsultanta

Wypełniając formularz na stronie Oriflame i oficjalnie dołączając do grona konsultantów marki zyskujesz nie tylko sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy i zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego oraz dostęp do tańszych, wysokiej jakości kosmetyków, ale przede wszystkim szansę na zbudowanie własnej kariery w branży, którą lubisz we własnym tempie i na własnych warunkach.

W Oriflame nie ma przymusu realizacji kilkunastu zamówień w każdym katalogu – jeśli nie masz chętnych, możesz nawet całkowicie pominąć katalog i wrócić do sprzedaży w kolejnym. Twój zarobek jest tu uzależniony tylko i wyłącznie od Ciebie – im więcej sprzedasz, tym większy procent ze sprzedaży otrzymasz, jednocześnie budując własną sieć zaufanych klientów.

Każda konsultantka Oriflame po rejestracji otrzymuje dostęp do swojego konta,  z którego będzie realizowała zamówienia dla klientek. Całe działanie opiera się tu na zniżkach – ceny podane w katalogu dla klientów nie są cenami, jakie widzi konsultantka. Za każde złożone zamówienie zapłacisz 20% mniej, niż wynika z cen katalogowych, a te zaoszczędzone 20% to właśnie Twój zysk, który trafi wprost do kieszeni gdy klientki opłacą złożone przez siebie zamówienie. Co więcej, zamawiając kosmetyki dla siebie możesz wykorzystać własną zniżkę, kupując wszystko taniej. Konsultantki mają też dostęp do unikalnych rabatów, promocji i nagród w trakcie swojej działalności z marką, otrzymując niejednokrotnie ciekawe produkty które w ogóle nie pojawiają się w katalogach.  Wszystko to bez sztywnych godzin pracy, konieczności dostosowania swojego grafiku dnia czy obaw o niewyrobienie minimum zamówień. Pracujesz tak, jak lubisz i zyskujesz tyle, ile potrafisz wypracować.

Dziś konsultantki Oriflame to nie tylko młode panie rozdające katalogi i liczące na złożenie zamówienia przez klientów, ale prawdziwe liderki własnego biznesu, które dzięki programom sponsoringu mogą rozwijać własną karierę i budować sieć sprzedaży, dzięki której ich zyski ze sprzedaży znacząco wzrastają. Praca konsultantki Oriflame nie musi być jedynie dorywczą pracą tymczasową, a niezwykle skutecznym sposobem na życie zawodowe!