Twórz zdrowe miejsce pracy z pomocą dostawców owoców

Twórz zdrowe miejsce pracy z pomocą dostawców owoców

kw. 2, 2019

Spożywanie owoców w miejscu pracy pozwala nam zdobyć zdrowe nawyki. Dostawca owoców zadba nie tylko o nasze zdrowie, ale i o efektywność w pracy.
Owoce znajdują się na ważnej pozycji w piramidzie żywieniowej każdego człowieka. Witaminy, antyoksydanty oraz składniki odżywcze, jakie zawierają owoce, mają pozytywny wpływ na nasz organizm i są niezastąpione w diecie.
Owoce dodajemy codziennie do wielu dań, przekąsek oraz deserów. Wiele osób jest wielbicielami zdrowego odżywiania się, dlatego owoce często są spożywane pojedynczo lub w formie zdrowej sałatki. Nie można jednak zapomnieć o tym, że zdrowym nawykiem jest dodawanie naszych ulubionych owoców do musli, naleśników, jogurtu czy nawet ciast. Owoce dodaje się również do obiadów, śniadań i kolacji. Dlaczego zatem nie wykorzystać ich w miejscu pracy?

Dostawa owoców do pracy

Wielu z nas zapewne zgodziłoby się z pomysłem, jakim jest zaopatrywanie pracowników w świeże owoce czy soki. Jest to dostawa codziennie bogatej porcji witamin i wielu potrzebnych składników. Najczęściej kupujemy gotowe śniadania, obiady i inne posiłki. Często żywimy się popularnymi i wygodnymi fast foodami. Jest to szybkie i w miarę tanie rozwiązanie, które pozwala nam na kilka godzin napełnić żołądek.
Trzeba jednak pamiętać o wpływie, jaki ma na nasz organizm niezdrowy tryb odżywiania się. Od kilku lat panuje moda na bycie fit i coraz częściej możemy zobaczyć artykuły nawiązujące do tej tematyki. Zdrowa żywność jest częstym tematem pojawiającym się również w przypadku żywienia pracowników. W ten sposób zwiększa się naszą świadomość w zakresie odżywiania się.
Dostawa owoców do pracy polega na codziennym lub regularnym dostarczaniu owoców oraz zdrowych soków itp. Do miejsca pracy. Ilość towaru jest zależna od ilości pracowników, którzy na co dzień przebywają w biurze.

pracownicy w biurze

Skorzystaj z dostawy owoców!

Regularna dostawa owoców do miejsca pracy jest innowacyjnym pomysłem, z którego korzysta coraz więcej firm. Na terenie Polski i nie tylko, działają firmy, których zadaniem jest dostarczanie zamówień do określonych firm. Klienci mogą składać u dostawcy zamówienie przez Internet lub telefonicznie. Jest to wygodny sposób, który pozwala oszczędzić czas. Szef lub zarządca nie musi chodzić do sklepu, by osobiście kupić produkty. Poza tym, są nam one dostarczane razem z fakturą. Zaletą jest nie tylko oszczędność czasu. Firma, która zapewnia swoim pracownikom zdrowe zaopatrzenie, dba o ich zdrowie i o efektywność. Spożywanie owoców w określonej ilości na dobę ma znaczny wpływ również na nastrój pracowników.
Godziny biurowe to najczęściej czas, w którym spożywamy przynajmniej 2 posiłki. W tym czasie, dzięki dostawcom owoców, możemy znacznie zwiększyć poziom witamin dostarczanych do organizmu. Firma dostawcza proponuje szeroki wybór spośród różnych owoców i ich dowolną ilość. Zawsze można się zdecydować na porcjowanie w taki sposób, by każdy pracownik dostał swój przydział świeżych owoców każdego dnia. Zdrowa przekąska jest świetnym pomysłem w pracy. Warto wykorzystać dzisiejsze możliwości, by zwiększyć odporność pracowników i zapobiec rozwijaniu się chorób. Zapewniając codzienną dawkę owoców, pracownicy będą bardziej zadowoleni ze swojego miejsca pracy, co wpłynie na ich motywację i ostatecznie efektywność.


Artykuł powstał dzięki współpracom ze specjalistami z firmy dostawczej Owocowy Koszyk.